Tālr.+371 22 070 700

                                                     Banketu zāle


Paprika restorāns ir ideāla vieta jebkura līmeņa pasākumu rīkošanai, kaut tas ir izsmalcināts furšets, jautra ballīte vai jubileja. Zāle ļauj izvietot līdz 90 viesiem, ir plaša stāvvieta. Jaudīga ventilācijas un kondicionēšanas sistēma ieviesīs labvēlīgu gaisotni pat lielā kompānijā.

Restorāna gaisotne tiek radīta pateicoties izsmalcinātam interjera noformējumam, veiksmīgai zonēšanai un kvalitatīvai virtuvei, kurā ir krievu, eiropiešu, kā arī latviešu virtuves ēdieni. Plaša centrālā zāle ar kolonnām lieliski piestāv diezgan lielu pasākumu rīkošanai.

Šeit ar komfortu izvietosies liela kompānija, bet līdz ar to ir pietiekami daudz omulīgu stūrīšu privātām sarunām. Furšeta vai banketa rīkošanai šaurākā lokā lieliski piestāvēs VIP-zāle, kā arī ir deju laukums ar moderno lāzeru gaismas mūziku, un karaoke jautrai kompānijai.
Atpūsties no ballītes trokšņa viesi varēs Chill-out, kurā austrumu gaisotne noskaņo uz lieglaimi un atslābināšanos.
Korporatīvu, furšetu, banketu un darījumu tikšanās rīkošana mūsu restorānā paredz visdaudzveidīgāko ēdienu izvēles iespēju no iestādes plašās ēdienkartes. Rekomendējam nogaršot tradicionālos krievu virtuves sātīgos ēdienus un eiropiešu klasiku.

Deserti, kas ir piedāvāti mūsu ēdienkartē, tiek gatavoti pēc oriģinālajām receptēm, bet vīnu karte iepriecinās ar savu daudzveidību.


Mēs esam gatavi palīdzēt jums korporatīva, kāzu, jubileju vai vienkārši ballītes organizācijā un rīkošanā mūsu restorāna omulīgajās telpās. Mūsu administrators palīdzēs atrast vakara vadītājus, dīdžejus vai organizēs jautrus bērnu svētkus.

PASŪTĪT BANKETU

Obligāts
Obligāts
Obligāts
Obligāts