Tālr.+371 22 070 700

Restorāns

Mūsu restorāns piedāvā viesiem interesantākos eiropiešu virtuves ēdienus. Visa mūsu ēdienkarte ir autoru darbs.

Katrs ēdiens ir ne tikai svaigs, sagatavots bez visādām iepriekšējām sagatavēm, bet arī „made in mind” – ekskluzīvs, nav nokopēts no gatavas receptes, bet izveidots ar meistara radošās domas palīdzību. Ņemot pazīstamo recepti par pamatu, mūsu pavāri ienes tajā kaut ko jaunu, sasniedzot neatkārtojamo garšu un noformējumu.

Paprika restorāna ēdienkartē ir kā milzīga orķestra partitūra. Skan itāļu, franču, spāņu, krievu un latviešu virtuves „notis”. Ēdienu kvalitāte ir visaugstākā. Nav nekā „viltus”: viss ir izcepts, izvārīts, iesālīts tieši tā, kā ir nepieciešams. Šo garšas harmoniju vēro mūsu restorāna šef-pavārs.

Mūsu restorāna ēdienkarte ietver visslavenākos eiropiešu, kā arī krievu tradicionālās virtuves ēdienus: no pastas un jūras produktiem līdz pat vareņikiem un steikiem.

Eiropiešu virtuves restorāns, protams, kaut kādā nozīmē ir nosacīts jēdziens. Eiropiešu virtuve ir tīģelis, kurā tiek pārkausēti visdažādākie virzieni un plūsmas, dažreiz sajaucoties un izveidojot neatkārtojamos savienojumus, radot īstas kulinārijas pērles. Jebkuras Eiropas valsts virtuve ir savdabīga un pašpietiekama. Bet, savienojoties vienā restorānā, tie sniedz neierobežotas iespējas pavāru daiļradei. Mūsu viesa jebkura kulinārā fantāzija iemiesosies gardā un oriģinālā ēdienā.

Laipni lūdzam un labu apetīti!

Sazināties ar mums

Obligāts
Obligāts
Obligāts
Obligāts